Vrchol úplňku nastane 6.4.2023 v 06:34

Všimli jste si, že je nyní hodně aktivní naše mysl? Stále více o věcech přemýšlíme, což by nebylo špatné, kdyby tento způsob naší tvorby nebyl tak zatížen starými programy z dětství. Všechna omezení jsou po většinou v naší hlavě. Úplněk je období, kdy je vhodné situace, které nám neprospívají, ukončit. Váhy nám pomáhají vyrovnat všechny energie.

Začátkem úplňku, tedy od 1.4.2023, působí více energií společně. Jedním z hlavních témat je oblast „práce a finance“, která je dominantní a bude tomu tak až do 4.4.2023. Záleží na tom, jak budeme schopni tuto oblast nastavit do harmonie. Doporučuji afirmaci: „Mé sebevyjádření svobodně proudí a má práce se stále více rozvíjí. Dává mi pocit jistoty a já jsem ke své tvorbě zodpovědná“.

V období od 4.4.2023 až do 18.4.2023 se bude realizovat naše svobodná tvorba a odehraje se zásadní změna v této oblasti. Tedy za předpokladu, že budeme pracovat na své seberealizaci způsobem, který si navnímáme. Je to období tvorby všech oblastí života současně, přičemž dominantní bude oblast „zdraví a krása“. Tedy tvorba zdravé stravy, přírodní léčitelství, práce s bylinkami, permakultura a zahradničení, případně změna bydlení, která vede ke zdraví. Doporučuji afirmaci: „Všechny změny, které vedou k mé svobodě a k harmonii v mém životě, tvořím i přijímám s láskou. Cítím, co potřebuji a krok po kroku tvořím ve svém životě ještě více spokojenosti. Miluji svou tvorbu a mám na ni stále více času a odpovídající prostor, kde se mohu realizovat.“

Důležité je naslouchat své intuici a nechat se vést. Uvědomovat si lásku, sebe a své potřeby a mít na paměti, že jsme to my, kdo máme moc a sílu v našem životě změnit a realizovat všechno, co potřebujeme.

Doporučení na léčivé byliny- výluh z kopřiv a květů hluchavky nachové, zázvor, med a citón. Mladé kopřivy i s kořínky stačí omýt a vše dát přes noc vyluhovat do ledničky.

Váhy ovlivňují – ledviny, močovod, močový měchýř, žíly, kůži jako orgán doteku, slinivku, insulin, glukagon. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Zahrada a její tvorba, co je vhodné?

+ Sbírat kořeny bylin 
– Nesušit nadzemní části bylin 
– Nestříhat živý plot
– Neřezat stromy a keře
– Nezaštipovat zeleninu a květiny


Živě 6.4.2023 od 20:45 hodin ….

Mohlo by se vám také líbit...