Astrologie Novinka Spirituální koučink Úplňky a novoluní

Úplněk ve Štíru se zatměním měsíce, aneb „Jádro tvorby a cesta do nitra duše“

Vrchol úplňku nastane 5.5.2023 v 19:33 a bude se Zatměním Měsíce.

Tento úplněk nám, pokud jsme připraveni, přinese zcela nový pohled na naši životní cestu. Otevírá se nám totiž pohled do duše. Klíčovým tématem je láska k sobě samým, umění tvořit a rozvíjet svou zdravou osobnost a umění tvořit své zdravé a vědomé vztahy.

Jako první je potřebné najít své životní hodnoty a dospět k sebepoznání.

Není jednoduché se „zbavit“ spirituálního ega, které nás drží za pačesy a nechce nás pustit ze svých spárů. Pokud soudíme, posuzujeme, hodnotíme a nepřijímáme, jsme stále ovládáni spirituálním egem. Naše duše je součástí celku. Jednoho Vědomí – jedné Duše. Není žádný rozdíl mezi „ezoterikem“ a „hmoťákem“ ani mezi duší a egem. Jediné, co potřebujeme v tuto chvíli, je procítít vlastní podstatu a prožít „jádro tvorby“. Naučit se být v souladu se svou duší a splnynout s ní v jedno. Realizovat své pochopení a stát se součástí celku.

Jsme tu proto, abychom zažili svou jedinečnost a dokázali ji rozvíjet ve vztazích a tvořit hmotu. „Realitu“, kterou naplníme naší duší, esencí naší jedinečné a božské tvorby.

Období tohoto úplńku nás vyzývá, abychom se nespokojili s málem ve smyslu „nezdravých vztahů a nezdravé tvorby“. Přisli jsme, abychom zažili maximum možného. Maximum krásných prožitých teď. Maximum lásky. Maximum respektu. Maximum láskyplné tvorby. Klíčové je se rozhodnout a dopřát si všechno, co dává smysl naší duši. Zažít a realizovat své životní hodnoty. Být sami sebou a do hloubky prožívat lásku i svou vlastní sexualitu. Dávat ze sebe to nejlepší ve všech vztazích, které tvoříme. Ve vztahu k sobě, k rodině, ke kolektivu i k planetě.

Klíčovými pilíři energie Věku Vodnáře jsou: respekt, láska, přijetí, vděčnost a pokora.

Doporučení na doplnění energie- sbíráme kořeny pampelišek na čaj (můžeme si i nasušit do zásoby) a kombinujeme s květy hluchavky nachové. Konzumujeme čerstvý špenát, bylinky a mangold ze zahrádky. Minimálně 2-3 hodiny denně trávíme venku.

Štír ovlivňuje – Pohlavní orgány, konečník, anus, močovou trubici, pohlavní žlázy, vaječníky, prostatu, stydkou kost a geny. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Více informací v nejnovějším streamu ⇒

Zahrada:

+Sbírat kořeny bylin (mají teď největší sílu)
– Nesušit nadzemní části bylin (nechat na později)
– Nestříhat živý plot (nadzemní části jsou teď citlivé)
– Neřezat stromy a keře
– Nezaštipovat zeleninu a květiny

Lékařský zákrok: Za Úplňku se žádný lékařský zákrok nedoporučuje!

Jádro Tvorby - Do duše

3.5.2023 energie „Podstaty“ prostoupila hmotou a dne 5.5.2023 se začne plně realizovat v našem životě. Symbolizuje Podstatu. Jádro tvorby. Je to obrovská energie životní síly. Skutečné propojení s realitou. Díky sebepoznání nesoudím a neposuzuji. Všechno jsme my! Naše podstata je v každém z nás a ve všem okolo nás. My jsme součástí. Světlo duše neodděluje sebe od druhých. Právě díky sebepoznání chápeme každého. Každý se stává součástí všeho, co žijeme a kam směřujeme.

Prostupuje naprosté přijetí skrze vnímání podstaty. Stále si uvědomuji, kdo jsem a stále jsem v proudu duše. „Jádro tvorby“ je podstatou všeho. Náš životní příběh, který vstupuje do reality a „My“ se stává součástí všeho, co žijeme a kam směřujeme.

Aktuální energie, horoskopy, osobní a vztahové koučinky

Každý den na váš mobil službou whatsapp

Mohlo by se vám také líbit...