Novinka Transformace archiv

Stav mužské a ženské energie v proudu dnešních dní

Překročili jsme práh věku Vodnáře. Tímto okamžikem přestala fungovat jakákoliv energetická podpora chování staré doby a myšlení starého paradigmatu! A je jen na nás, zda se naučíme surfovat v novém, neskutečně silném proudu nové energie, nebo nás tato nová vlna spláchne jak bábovku z písku.

Pojďme se dnes podívat, v jakém stavu a na jaké pozici překročili tuto čáru ženy a jak si vedou muži.

Je zřejmé, že za posledních několik let se ženské vědomí posunulo o světelné roky kupředu. Ženy se dokázaly ve velké míře otevřít, odpoutat od hmoty, vzlétnout k oblakům a postupně si zase sednout zpět. Právě teď se učí být svobodné a žít šťastné životy, plné osvícené tvorby ve hmotném světě. Už je nikdo nemůže spoutat a ponížit, tak jako tomu bylo tisíce let předtím. Ženská energie vzestoupila do své božské přirozenosti a čeká, až přistoupí i muž, aby se oba mohli znovu propojit v božské harmonii.

S muži to ale zatím tak jednoduché není. Někteří z nich, otevření muži s vysokým vědomím, sice odletěli k výšinám a otevřeli svá vědomí novému paradigmatu a proudům energie, avšak mnoho z nich uvízlo v nastražených pastích. Řadu těchto statečných větry sfoukly krátce po startu do zákopů. Zasekli se na pozicích „bojovníků za Světlo“ a uvízli na internetových serverech a v diskuzních fórech v boji proti Matrixu. Nepoznali, že je boj vyčerpává a odvádí od tvorby a vlastního posunu vpřed. Tím začali masivně přicházet o energii, kterou skrze hněv, strach a další směsici nízkovibračních emocí dobrovolně odevzdávají jejich společnému nepříteli.

Další z nich se nechali zlákat sladkým pocitem lehkosti a nedaří se jim dotknout se znovu pevné země. Poletují nadšeně v oblacích a uzemněné ženy je marně volají zpět.

„Koláče nebudou! Podívejte! Támhle letí tatínek“, vysvětluje trochu podrážděně dětem maminka. A pomalu ztrácí trpělivost…

On totiž boj netvoří, ale boří a tvorba pouze „v energiích“ zůstává zase jenom „v energiích“. Čaroděj si může kouzelnou hůlkou stvořit pouze krásnou představu, ale pokud nevezme do ruky lopatu a zednickou lžíci, nestvoří v reálu zhola nic a zůstane tam, kde byl před chvílí, jen o něco vysílenější o vydanou energii.

A není-li snad úkolem muže stát pevně nohama na zemi? Není to jeden z hlavních atributů mužské energie? Bezpochyby ano!

Muž je přece k tvorbě hmoty skvěle vybaven. Má sílu, potřebnou průraznost, um i moudrost. Jen by si teď měl velmi rychle svléknout uniformu bojovníka, snést se z výšky na zem a začít skutečně tvořit.

A co mu v tom brání?

Prozatím povětšinou nedostatečně harmonizované mužství. Namísto klidného důrazu často sklouzává k agresi a hysterii. A když to s agresí přežene, posílá za sebe ženu, aby věci urovnala, zatímco se sám skrývá za oknem a pozoruje děj za záclonou. Nerad mluví o svém nitru. Neunese pravdu o sobě, proto je uzavřený a řeší svět venku, namísto sebe samého. Nepřijímá myšlenky jiných, neboť je to ješita a „egouš“, nebo-li „jájínek“. Nerad říká jiným nepříjemné věci. To proto, aby sám nebyl zraněn. A tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho a dlouho…

Zdá se tedy, že je toho ještě mnoho, co brání veliké proměně mužské energie a tím i proměně našeho světa…

Zdánlivě mnoho, možná však chybí nám mužům už jen malý krůček.

Třeba si stačí jen uvědomit, kdo skutečně jsme a proč jsme vstoupili na tuto planetu.

Nebylo to pro válku ani pro útěk ze světa „hmoty“. Bylo to přesně naopak! Vzpomínáte? Chtěli jsme se naučit milovat a žít šťastně v tomto hmotném, reálném světě, na této krásné planetě. Jen jsme na to zapomněli.

Takže co vlastně zbývá učinit? Odpoutat vědomí od minulosti a začít tvořit své šťastné a svobodné životy. A svět se promění. Tak prosté to je.

Vždyť věk Vodnáře je právě o tom a jeho energie už naplno proudí. A uniknout jim nemůže nikdo…

Autor: Radek 

Mohlo by se vám také líbit...