Lidská společnost na planetě Zemi se ocitá v kleštích. S valem ubývajícími právy a svobodami jednotlivce, která lidem podle jakéhosi robotického algoritmu bleskově odebírají různá tajemná podzemní bratrstva beroucí si za rukojmí volené, demokraticky zvolené zástupce, extrémně narůstá ve společnosti i nedůvěra, pocity strachu a beznaděje. Situace se zdá bezvýchodná.

Masy lidí jsou manipulovány ohromným množstvím vzájemně si odporujících informací a názorů. To proto, aby jim uniklo to nejpodstatnější! Jako když skořápkář míchá před zraky zpitomělého hráče kalíšky, kde už dávno chybí malá molitanová kulička, kterou zkušený skořápkář dávno skryl.

O to, co se odehrává před našimi zraky v oficiálních médiích už vůbec nejde. Bojovat proti papírovému drakovi, kterého nám pro odpoutání pozornosti vypustil sám bankéř (skořápkář), nemá smysl. Teď je mimořádně důležité soustředit se na to podstatné!

Jak radí všechny hokejové příručky pro bránící hráče v hokeji (a samozřejmě i trenér Hrouzek „Vy..r se na sledování puku a tref útočníka tvrdě do těla!!!“

Dobrá. A co to konkrétně znamená?!

Je to vlastně velmi prosté. STAČI DŮSLEDNĚ ROZKRÝT VEŠKERÉ TOKY PENĚZ A STRUKTURU MAJETKU U ZAINTERESOVANÝCH SKOŘÁPKÁŘŮ!!! Bude to pro mnohé velké překvapení! A najednou bude vše jasné. Tak jasné, že nezbyde žádná pochybnost. Na úrovni globální i lokální.

Nyní se potřebujeme velmi rychle vymanit ze smrtícího sevření umírajícího netvora, abychom mohli začít svobodně tvořit nový svět.

Proto si posviťme na to, kam a kudy ty obrovské peníze, v jejichž jménu je nám odebírána svoboda, tečou. Pátrejme, ptejme se, pečlivě si ověřujme a poté zveřejňujme. Pokud zveřejňovat z nějakých důvodů nelze, uložme si pravdu do paměti a mluvme o ní. Vyzařujme vědomí pravdy do energoinformačního pole! Netvor nesnáší světlo! Je to jeho slabá stránka. Brzy povolí.

Radek

Mohlo by se vám také líbit...