Když nás někdo požádá, abychom mu poslal tisíc korun nebo aby poslal tisícovku panu „XY“, nepochybně se zeptáme proč a na co, zdráháme se a většinou takovou výzvu zcela odmítneme. A k tomu si ještě poklepeme na čelo, jak to mohlo onoho opovážlivce napadnout? Jen tak naslepo a za nic posílat peníze!

Co když nás ale někdo požádá, abychom poslali svoji „energii“? Jsme stejně tak opatrní? Každou chvíli se objevují výzvy: „Pošlete energii nemocnému nebo politikovi nebo na ten a ten záměr…“ Cožpak nevidíme, že jde o totéž?

Vždyť naše životní energie je to nejcennější, co máme. A my ji v dobrém úmyslu (někdy i v úmyslu méně dobrém) posíláme stále tam a pak zase jinam. Na to a ono. Jenže….

Ono je to tak, že veškerá energie vyslaná jinam než do sebe a těch nejbližších vztahů je energií doslova vyplýtvanou. Planeta Země je obalena tmavým energetickým obalem, v němž je nyní Matrixem zachycována veškerá, promiňte mi ten výraz, „vysomrovaná“ energie a využívána systémem k vlastnímu udržení. Skrze manipulaci, strach, nenávist a obavy, zoufale generované skrze politiky a média tzv. hlavního proudu a také skrze hromadné meditace a energetické injekce vyžádané přes tzv. duchovní mistry.

Jinými slovy: Naše životní energie je božským darem. Energie pohánějící umírající Matrix je naše energie, kterou mu dobrovolně odevzdáváme. Jiný zdroj JEHO energie neexistuje. Systém využívá velmi dovedně řadu nástrojů, jak nás vylákat tzv. „z domečku“ a svou životní energii mu vydat. V posledních měsících a týdnech ji z nás už doslova ždíme násilím.

Pokud přestaneme energii dobrovolně dodávat, systém se zhroutí. A právě o tom bude rok 2022, jehož energie už začaly před nedávnem proudit.

Zdá se tedy, že jdeme do finále. A soustředění na udržení a posílení vlastní životní energie je naší jedinou cestou ke svobodě a šťastnému životu! Radek 

Mohlo by se vám také líbit...