O nás

Když jsme 22.2.2018 začínali naši společnou cestu, věděli jsme, že nebude jednoduchá a nepovede vyšlapanými pěšinkami. Přesto jsme měli dostatek odvahy po ní vyrazit. Začali jsme objevovat nový svět a na vlastní kůži zažívali, jak obrovské zátěže nám brání žít šťastný život a svobodně tvořit. Učili jsme se překonávat překážky, zbavovat se vlastních omezení, krůček po krůčku zažívat svobodnou tvorbu a efektivně nakládat se svou životní energií. Poznali jsme, že ve hmotném, chcete-li, materiálním, světě nelze vědomě tvořit bez ducha, ale duch samotný bez hmotného vyjádření, nevytvoří v hmotném světě zhola nic. 

Našli jsme harmonický bod mezi oběma světy. Hmotným a nehmotným. Došli jsme do bodu, za nímž se nesvoboda převalila do proudu našich duší a zcela svobodné a ničím neomezené tvorby vlastního života, plného hojnosti ve všech jeho oblastech. A je to jen začátek, neboť nová doba teprve začíná a další kroky plné zázraků na nás všechny teprve čekají. Víme, že svět se mění a na svobodnou cestu v proudu vlastní duše vyrazí i další. Proto jsme pro ně na těchto stránkách připravili nástroje a pomůcky, které pomohly a pomáhají nám. Nechceme nikomu určovat směr jeho cesty, proto necháváme na každém, zda se rozhodne je použít. Tínka a Radek

Co je naším cílem

Chceme spojit moudrost starých předků s intuicí přítomnosti a vyprodukovat pro sebe a svou rodinu co nejvíce zdravých potravin, jimiž bychom nahradili závislost na průmyslově vyráběných potravinách. Rádi bychom našli svoji permakulturní cestu a maximálně efektivně využili vloženou energii.

Jak konkrétně zdravá rodina vzniká?

Domácí léčiva
Přírodní doplňky stravy
Jídlo z domácích surovin
Strava z 90% veganská
Pro děti sladkosti bez cukru
Výroba a koupě eco produktů
Udržitelné hospodaření
Zakládání permakult. záhonů
Domácí vzdělávání
Pravidelný rebalancing

Jak tvořím svou zdravou rodinu s respektem k životnímu prostředí?

Všechno, co tvořím, je naladěno na aktuální energie. Impulzy mi přicházejí skrze mou intuici a já jim beze zbytku naslouchám. Nemám žádný systém. Jediné, co dodržujeme, jsou rituály každodenního cvičení Rebalancingu a rozvoje dětí v rámci domácího vzdělávání. Vyrábím do zásoby tak, jak jsem vedena. Recepty a návody budou vznikat postupně, když bude čas, protože prioritou je pro mě tvorba zdravé rodiny. To je role vědomé ženy ve Věku Vodnáře.

1. Každý den peču v domácí pekárně čerstvý žitný chléb.
2. Matcha tea 2x denně.
3. Ovocné moothie s Acai, Moringou a Macou 2x denně.
4. Svačina bílý jogurt, tvaroh, či cottage, nastrouhané jablko, skořice, šťáva z citrónu.
5. Oběd celozrnná rýže, zelenina a soja, tofu, nebo luštěnina.
6. Rebalancing 2x denně 10 minut.
7. Odpoledne ještě cardio cvičení 30 minut.

Tínčiny zdravé recepty pro obnovu energie

Zdravé recepty

Čokoládový raw dort

Korpus: Formu na dort je dobré vyložit fólií nebo papírem na pečení Postup na korpus: vše pomel v kuchyňském robotu na menší kousky (ne na

číst více »