Astrologie Novinka

Energie proudí – vlna pochopení letí planetou

Proudí energie, která by se dala popsat jako vlna pochopení. Tato energie odstartovala novou vlnu změny vědomí na planetě Zemi. Je to proces, který už nejde zastavit…. 

Planeta začala vydávat svá dlouho ukrytá tajemství. To proto, abychom je rozklíčovali a našli v nich pochopení, které potřebujeme znát. Je to jediný způsob, jak zastavit běh událostí a ukončit sérii zániků a znovuzrození civilizace. Jakmile pochopíme proces sebezničení, najdeme klíč ke svobodné tvorbě na principu vesmírných zákonů, v souladu se svou duší. Nástroje, které potřebujeme pro novou etapu lidského vědomí máme k dispozici, pokud pochopíme jejich poselství a sílu a poučíme se z našich minulých chyb. 

A jak vlastně obrazy z Léčivé galerie  správně vnímat?

Energie starodávné vyspělé kultury

Nestačí si je jenom prohlédnout očima a přemýšlet o nich hlavou. Je potřeba jim otevřít své nitro. Nasávat jejich energii celým povrchem těla. Jejich barvy. Vnímat, jestli vás hřejí nebo chladí, uklidňují nebo znepokojují. 

Pozorovat, do kterého místa vašeho těla jejich energie směřuje. 

Jaké pocity, jaké emoce ve vás probouzejí. Jaké myšlenky vyvolávají, jaké téma ve vás otevírají. To vše s plným vědomím, že pohled na ně je jen zlomkem jejich skutečné síly. Odevzdat se jim s naprostou důvěrou, že každý, který přitáhne vaši pozornost, nese jedinečné poselství právě pro vás. 

Objednávka reprodukcí na plátně

Mohlo by se vám také líbit...