Astrologie Novinka Příběh obrazu

Energie proudí – Nová vědomá cesta transformace

Stále proudí vlna pochopení, která odstartovala novou vlnu změny vědomí na planetě Zemi a ještě se k ní přidala další energie, která by se dala nazvat, jako „nová vědomá cesta transformace“. Cesta ke zdraví, ke svobodě ve všech oblastech života, lásce, respektu ve vztazích a zcela vědomému přístupu k tvorbě zdravého života a nezávislosti.

V osobní rovině: Je to způsob myšlení, který nás vede k nezávislosti. Je to vědomé zacházení s pocity a jejich zcela vědomá tvorba. Je to uvědomění si, že jsem více než jen fyzické tělo. Je to tvorba zdravé osobnosti a tvorba naprosté nezávislosti, a to vše v plném vědomí. Je to umění tvořit splečně se silou intuice. Je to zásadní obrat k cestě duše. A hlavně je to energie Věku Vodnáře. Respekt ke svému zdraví a tvorba zdravé planety. 

Ve vztahové rovině: Je to tvorba zdravé rodiny a vytvoření svobodného a zdravého prostoru pro rozvoj osobnosti a dětského potenciálu. Tvorba komunitních center a léčivých zařízení vytvořených na základě moudrosti Atlantidy.

Ve vztahu k planetě: Je to zcela vědomá tvorba zdravého životního prostředí, energetické a potravinové nezávislosti. 

A jak vlastně obrazy z Léčivé galerie  správně vnímat?

Energie Vědomého přístupu k tvorbě života, zdraví a nezávisloti.

Nestačí si je jenom prohlédnout očima a přemýšlet o nich hlavou. Je potřeba jim otevřít své nitro. Nasávat jejich energii celým povrchem těla. Jejich barvy. Vnímat, jestli vás hřejí nebo chladí, uklidňují nebo znepokojují. 

Pozorovat, do kterého místa vašeho těla jejich energie směřuje. 

Jaké pocity, jaké emoce ve vás probouzejí. Jaké myšlenky vyvolávají, jaké téma ve vás otevírají. To vše s plným vědomím, že pohled na ně je jen zlomkem jejich skutečné síly. Odevzdat se jim s naprostou důvěrou, že každý, který přitáhne vaši pozornost, nese jedinečné poselství právě pro vás. 

Objednávka reprodukcí na plátně

Mohlo by se vám také líbit...