Astrologie

Do konce ledna je tématem organizace a uspořádání, úklid a touha po stabilitě.

Krásný den, moji milí. Do konce ledna je tématem organizace a uspořádání, úklid a touha po stabilitě. To je dnešní den. Dnes nás energie ladí na stabilitu. Stabilní je to, co je zorganizované a funkční. Všechno, co nám brání žít šťastný a „jednoduchý“ život, dnes opouštíme. Můj životní styl zahrnuje soustředit se na věci a situace, které ve mě proubouzí radost a které miluji. Rozhodla jsem se zorganizovat si dům podle Marie Kondo. Dává mi smysl, mít okolo sebe úžasný pořádek a zjednodušit si tím život. Naučit své děti, aby byly zodpovědné za své věci a aby si jich vážily. Proto dnes budeme procházet všechny věci a navnímávat si, co nám dělá radost. To, co nás nenaplní, půjde z domu. Začíná se oblečením. Možná se inspirujete. Na Netflixu běží seriál „Co přináší radost“, kde jsou základní principy úklidu podle Marie Kondo. Držte nám palce 🙂 a my je budeme držet vám 🙂

V období novoluní ve Vodnáři pokračuji v úklidu domu podle Marie Kondo. Čeká mě kuchyňská linka a šuplíky. Musím říci, že ten pocit z krásně zorganizovaného prostoru je úžasný. Cítím čistou a krásnou energii. Pracuji v prostoru s kameny, dekoracemi a aromaterapií. Je to osvěžující. Úplná relaxace. Každému, kdo váha, vřele doporučuji. Má to pozitivní vliv na celou rodinu. I děti jsou teď pořádnější.

S láskou Tínka s rodinou

Motto od 15.1.2023 do 31.1.2023

S láskou buduji stabilní základy svého úžasného života. Energie potřebuje proudit. Proto s vděčností propouštím ze svého domu i ze života všechno, co nepotřebuji a co mi nedělá radost. Učím se věci si organizovat a buduji si vztah ke svým věcem i svému domu. Mé děti se přirozeně učí se mnou. Baví se společnou činností a budujeme si zcela vědomě společný domov plný radosti.

Rodičovský koučink

Společně trénujeme- vážit si věcí. Uvědomovat si jejich hodnotu a rozhodovat se, co mi dělá radost a to vše společně jako jeden tým. Budujeme vztah k věcem i k sobě navzájem!

Mohlo by se vám také líbit...